Çekiliş yapmak, yarışmalar düzenlemek veya etkinlikler hazırlamak için; Sitemizdeki linkleri görmek için ÜYE olmalısınız.'nden sorumlu yönetici(ler)den izin almalısınız.Sitemizdeki linkleri görmek için ÜYE olmalısınız. İçin İzin Alabileceğiniz Yönetici(ler):

Sitemizdeki linkleri görmek için ÜYE olmalısınız.emvolSitemizdeki linkleri görmek için ÜYE olmalısınız. Başvuru Formu:
Alıntı:

Hemvol isimli üyeden Alıntı Sitemizdeki linkleri görmek için ÜYE olmalısınız.
Yarışma, Çekiliş ya da Etkinlik Türü: (... Çekilişi)
Yarışma, Çekiliş ya da Etkinliğe Katılacak Hesap Bilgileri: (Kullanıcı Adı / Şifre)
Yarışma, Çekiliş ya da Etkinlik Amacı: (... sebebinden dolayı, ... çekilişini yapmak istiyorum.)
Yarışma, Çekiliş ya da Etkinlik Kazananı Belirleme Türü: (Konuya yorum yapan veya teşekkür atanan üyelerden seçeceğim.)
Yarışma, Çekiliş ya da Etkinlik Başlangıç Tarihi: (gg.aa.yyyy)
Yarışma, Çekiliş ya da Etkinlik Bitiş Tarihi: (gg.aa.yyyy)

Başvuru formunu doldurup, Sitemizdeki linkleri görmek için ÜYE olmalısınız.emvol nickli sorumlulardan birisine "... Yarışması/Çekilişi/Etkinliği Başvuru Formu" başlığı ile iletiniz.Sitemizdeki linkleri görmek için ÜYE olmalısınız. Şartları ve Yapmanız Gerekenler (DipNot):
Alıntı:
Baysal´isimli üyeden Alıntı Sitemizdeki linkleri görmek için ÜYE olmalısınız.
>>Sitemizdeki linkleri görmek için ÜYE olmalısınız., Sitemizdeki linkleri görmek için ÜYE olmalısınız. ve Sitemizdeki linkleri görmek için ÜYE olmalısınız. aynen geçerlidir.

>> Konunuz kilitli değilse; son düzenlemeleri yapıp (kazan(lar)ı açıklayıp), -Hemvol nickli sorumlulara bildirerek, yarışma, çekiliş ya da etkinliği bitirebilirsiniz. Konunuz kilitli ise; ek bir konu açarak, kazananı belirtmeyin. Kazanan üye(ler) bahsi geçen konu üzerinde bildirilecek. Kazanan üye(ler)i Sitemizdeki linkleri görmek için ÜYE olmalısınız.emvol 'a ileterek, eklemesi husunda talepte bulunabilirsiniz.

>> Tekrardan çekiliş, etkinlik ya da yarışma yapabilmeniz için yapmış olduğunuz çekiliş, etkinlik ya da yarışmanın bitiş tarihinin üzerinden en az iki hafta geçmiş olması lazım. Arka arkaya çekiliş, etkinlik ya da yarışma yapmanız mümkün değildir.

>> Onaylanan Sitemizdeki linkleri görmek için ÜYE olmalısınız. başvurularına en fazla 24 saat içerisinde geri dönüş yapılmış olur. 24 saat içerisinde arka arkaya başvuru tekrarlamayın, mesaj yazmayın veya ayrı bir konu açarak iletmeyin.

>> Sitemizdeki linkleri görmek için ÜYE olmalısınız. başvurunuzu sadece bir yöneticiye gönderin ve geri dönüş yapılıp/yapılmamasını bekleyin. Aynı anda bölüm sorumlu(ları)nın dışında ve 2 veya daha fazla yöneticiye birden göndermeyin.

>> User ve benzeri yarışma, çekiliş ya da etkinliklerde hesaplarınızın şifresini tarafımızca değiştirip, güvende tutacağız. Aynı şekilde; kazan üye(leri)mize de biz ileteceğiz. Bunun dışındaki çekilişlerde; bahsi geçen ödülü gönderdiğinize dair kanıt (ekran alıntısı, kargo şirketi makbuzu v.s.) istenecektir.

>> 1 hafta boyunca herhangi bir katılım (en az 1 üye) sağlamayan yarışma, çekiliş ya da etkinliğe son verilecektir.

>> Yönetim üye(ler)i dışında; domain, hosting v.b. sunucularla ilgili yarışma, çekiliş ya da etkinlik yapılmayacak.

>> Yönetim üye(ler)i dışında; farklı sitelere yönlendirilen yarışma, çekiliş ya da etkinlik düzenlenmeyecek.