Merhaba arkadaşlar ben youtube videoları çekeceğim. Konularım çok güzel, bunları metin haline de getirdim ancak ben bunları videoda anlatırken konuya ilişkin görseller eş zamanlı olarak videoda akmalı. Yalnız istediğim görseller fotoğraflar değil, resimler, karikatürler, animasyonlar ve hepsini kendim tasarlamak istiyorum.
Örneğin diyelimki camiler hakkında ya da Türkiye'miz Osmanlı'mız hakkında bilgi vereceğim; o sırada cami fotoğrafı yerine karikatür şeklinde bir cami görseli koymak istiyorum. Örneğin yeniçeri fotoğrafı değil, başkasının yaptığı bir yeniçeri fotosu değil de kendi tasarlayacağım anime bir yeniçeri.
Örneğin ben böyle bir yeniçeri tasarımı görseli isterim: Sitemizdeki linkleri görmek için ÜYE olmalısınız.

Örneğin ŞÖYLE İSTEMİYORUM: Sitemizdeki linkleri görmek için ÜYE olmalısınız.

Örnek olarak takip edip izlediğim bir kanal var bu çocuk hangi uygulamayla yapıyor bilmiyorum ama benim bunları tasarlayabileceğim kolay anlaşılır bir uyguluma/program tavsiye etmenizi istiyorum.

Konuyu başka plartformda açtım ama kimse yardımcı olamadı. Herkes saçma alakasız programlar önerdi. Lütfen nokta atışıyla yardım edin

Not: Güzel türkçemizi kullanarak yardımcı olun. Aşırı terminolojik, marjinal terimsel kelimelerle anlatmayın bir şey anlamıyorum. Güzel türkçe keliemelerimizle yardım ederseniz sevinirim.