instaweb hataları yüzünden herkes bu scripti kullanmayı bırakmış durumda şimdi o hataların çözümlerini anlatacağım
1-) Takipçi göndermeme ve oto takip çalışmama hatası.
Bu hatanın dosyası Fonksiyon dosyasında bulunmamaktadır yani bu hatayı biraz php biliyorsanız çözebilirsiniz fakat size nasıl yapılacağını göstermeyecegim sebebi ise herkezin kullandığı script versiyonları farklı bulamassınız kod satırını fakat çalın baska scriptin
App/controller klasörünü mevcut scriptinizle degiştirirseniz düzelecektir.
2) Cronlar çalışıyor fakat 1-2 tanesinde hata alıyorum diyorsanız.
Bu hatada ise başka bir sql dosyasını atarsanız düzelecektir örnek sql dosyanızı upload edin üye tablosuna gelin yapıya tıklayın eğer orada 30 dan az secenek mevcutsa silin o sql dosyasını scriptiniz ile sql dosyası bir degil scriptinizden daha eski versiyona aittir o sql dosyası güncellerde 30-32 arasında veri mevcut olur.
3) LOGİN HATASI
Bu hata scriptle ilgili bir hata değildir fakat çözebilirsiniz bu hatayı fiyatı 0.50-1 TL arası değişen premium Anonymous Elit proxy alıp sistem tanımlamalarından bu proxyleri eklersinoz proxy aktif instagram girişler kısmını isaretleyip kaydederseniz sorununuz düzelir eger vps kullanıuorsanız interface ip yazmanız yeterdir hem daha hızlı hemde proxyden daha kullanışlı.
4) Takipçi gönderiyor diyor sürekli öyle kalıyorsa
Başka bir fonksiyon dosyası kullanın düzelecektir bu konu fonksiyon dosyasıyla alakalı veyada mevcut fonksiyon dosyanız crypto şifreliyse açabilirsiniz bu şifreyi.
5) Takipçi Gönderilemedi Kullanıcı Kalmadı hatası
Bunun sebebi cronla alakalı eğer herşey düzgün çalışıyorsa userde mevcutsa bu hatayı alıyorsanız manuel olarak Aktif olmayan kullanıcı cronunu calıştırıp telrar deneyiniz.
6) Oto beğeni çalışmıyor diyorsanız
Aslında Tüm scriptleri denedim çalışmıyor sandığınız o özellik hepsinden stabil çalışıyor sadece cron ayarlarını manuel çalıştırıp test ederseniz anlarsınız cpanele işlediğiniz cron ayarını kontrol edin sorunu orada bulacaksınız.