Mac için Microsoft Teams Nasıl Yüklenir?
Merhaba arkadaşlar. Arkadaşlarınız, işle ilgili görüşme yapabileceğiniz (Windows kullansalar bile) Mac için Microsoft Teams Nasıl Yüklenir? Başlıklı konuma hoş geldiniz

Bildiğimiz gibi Microsoft Teams uygulamasın; son zamanlarda daha fazla kullanmaya başladık. Görüntülü söhbet, takvim ve dosya paylaşımı gibi özelliklere sahip bu uygulamayı. Mac inize nasıl yükleyebileceğinizi anlatıyorum.İlk olarak Microsoft'un web sitesine gidin ve ana sayfadan İndir bağlantısını seçin.Akabinde Masaüstü İçin İndir düğmesini tıklayın.Daha sonra Ekipleri İndir düğmesi:


Yükleme ekranıyla karşılaşacaksınız. Yükleyicinin ilk ekranı kiçik bir giriş mesajı görüntüler. İlerlemek için Devam Et'i tıklayın.Bir sonraki ekranda, ne kadar disk alanı kullanacağını gösterir ve nereye kurmak istediğinizi size sorar. Standart bir sürücü sistemi kullanıyorsanız (örneğin, tek sürücülü bir MacBook Air), ana diskinize kurmayı tavsiye edecektir. Birden fazla sürücünüz varsa, tercih ettiğiniz hedefi seçmek için Yükleme Konumunu Değiştir'e tıklayabilirsiniz . Aksi takdirde, işlemi başlatmak için Yükle'ye tıklayın .


Herhangi bir şey yüklenmeden önce, bir yönetici şifresi girmeniz istenir. Birini girin, ardından Yazılımı Yükle'ye basın .Yükleyici bu noktada dosyaları kopyalamaya başlayacak ve size ilerleme durumunu gösterecektir.Tamamlandığında, bir başarı mesajı almalısınız. Yükleyiciden çıkmak için Kapat'a tıklayabilirsiniz .Kurulum tamamlandığında, Teams'i Uygulamalar klasöründen başlatabilirsiniz.

Teams'i ilk başlattığınızda, bir Microsoft hesabıyla oturum açmanız istenir. Bu kişisel bir hesap olabilir veya şirketiniz tarafından sağlanan bir hesap (Office 365 gibi) olabilir.


İşiniz bittiğinde, sağ üst köşeyi ve ardından Ayarlar'ı tıklayarak uygulamayı beğeninize göre ayarlayabilirsiniz .

Bu, aşağıdakileri ayarlayabileceğiniz bir iletişim kutusu açar:

• Genel : Tema, başlangıç davranışı ve dil gibi üst düzey seçenekler.

• Gizlilik

• Bildirimler

• Cihazlar : Hoparlörleriniz, mikrofonunuz ve kameranız gibi cihazları yapılandırın ve test edin.

• Aramalar : Bu ekranda sesli posta ve arama yönlendirme gibi seçenekleri ayarlayın.
Teams, işletim sisteminiz ne olursa olsun tamamen aynı şekilde çalışır.